Zet

Aksesuar

Kolyeden saate, yüzükten bilekliğe kadar aklına ihtiyacınız olan her tür aksesuar modelleri Zet.com’da. Farklı stil ve tarza uygun tasarımcıların hazırladığı birbirinden şık aksesuar modellerini hemen incele!

Detaylı Filtrele

1622ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 28
Kıyafeti tamamlayan en önemli parça aksesuarlardır. Fakat aksesuar denince akla sadece kolye, bileklik, yüzük gibi takların gelmesi tamamen yanlış bir anlayıştır. Çünkü aksesuarlar bu saydığımız takıların yanında çanta, ayakkabı, şapka, saat, cüzdan, gözlük, fular, toka gibi materyalleri de kapsar.

Birçok kadının vazgeçilmez aksesuarları çanta ve ayakkabılardır. Çanta ve ayakkabısı şık olan kadının rüküş olması neredeyse imkansızdır. Fakat bu iki parçayı düzgün seçmek sizi stil ikonu yapmaz. O nedenle çanta ve ayakkabı aksesuarına gösterdiğiniz ihtimamı diğer aksesuar modellerine de göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Aksesuar olarak çanta ve ayakkabı aksesuarı seçimi yaparken ikisinin aynı renk olarak seçilmesi tamamen eski moda kaldığından zıt renklerin uyumunu yakalayarak seçiminizi gözden geçirmelisiniz. Özellikle gece davetlerinde küçük portföy çantaları boncuklu payetli seçerken, gündüz kullanımında olan çanta modellerini ise deri ve kumaş seçeneklerinden tercih etmenizi öneriyoruz.

Şapkalar herkese yakışacak bir aksesuar değildir. Aksesuar olarak şapka seçimi yaparken kendinize yakışan modeli bilerek alışveriş yapmalısınız. Fötr şapka son yıllarda çok moda olsa bile doğru tarzda seçilmezse sizi komik duruma düşürmesi işten bile değildir. Doğru modeli ise deneye deneye bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Son birkaç yıldır kalın atkılar ile rekabete ince fular aksesuarlarda girdi. Bu tarz aksesuar modelleri fazla efor sarf etmeden sizi zarif ve şık gösterir. Özellikle minimal bir stile sahip olanlara fularları öneriyoruz.

Kemerler ise aksesuar çeşidi olarak modası asla geçmeyecek sadece inceliği ve kalınlığı değişecek bir aksesuardır. İster pantolona isterseniz de elbise ve ceketlerin üzerine takabilirsiniz. Sadece beliniz çok kalınsa ince kemerleri, inceyse hem ince hem de kalın kemerleri tercih edebilirsiniz.

Gelelim takılara... Kolye, yüzük, bileklik, vücut takısı, küpeler, gözlükler ve bunların birçok çeşidi kadınların takmaktan bıkmayacağı aksesuarlarıdır. Bu seçimleri yaparken kendi kategorisinde verdiğimiz önerileri mutlaka incelemelisin.

Senin için seçtiğimiz aksesuar modellerini ve fiyatları arasından sana uygun modelleri inceleyerek seçimini yapabilirsin.