Sezonun en moda renkleri, farklı kesim ve tasarım çeşidiyle birbirinden güzel bikini modelleri Zet.com’da. Yazın yaklaşmasıyla aklımıza ilk düşen şey olan bikini seçimi yapmadan önce tüm modelleri hemen incele!

Detaylı Filtrele

11ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 1

Bikini ModelleriYazın gelmesiyle satın alınacak şeylerin en başına yerleşen bikinileri vücut tipine uygun modellerden seçmen gerektiğini biliyor musun? Vücudunun kusurlarını doğru bikini seçimi kusursuzlaştırabilir, yanlış bir seçim ile de kusur yaratabilirsin. Sakın mükemmel bir vücudun olmasına güvenme yanlış bikini seçimi bir anda vücudunu çirkinleştirebilir. En doğru seçimi yapabilmen için harika önerilerimiz var.

Vücut Yapısına Göre Bikini Seçimi

Bikini seçimi yaparken vücudunun tüm detaylarına uygun tercihler yapmanı öneriyoruz. Göğüslerine, kalçana, üst beden uzunluğuna ve beline göre seçim yaparsan kusursuz bir fizik görünümü yakalayabilirsin.

Küçük göğüsleri daha dolgun göstermek için dolgu detaylı bikini çeşitleri ya da göğüs bölgesi fırfırlı modellerden arasından seçim yapmalısın. Desenli ve enine geniş çizgiler bu bölgede illüzyon yaratacaktır. Büyük göğüsleri küçültmek içinse tam tersi tek renk, üçgen ya da straplez modellerde bikini üsttü seçmelisiniz. Ayrıca kalın askılı boyundan bağlanan modellerde işinizi fazlasıyla görecektir.

Armut vücut tipine sahip olanların kalçalarını gizlerken tercih etmeleri gereken bikini çeşidi, fazla düşük bel olmayan tek renk, desensiz ve kemerli bikini altlarıdır. Bu modellerle kalçanızı dar gösterirken üst bedeni desenli ve renkli modellerden seçerseniz vücudunuzu ortalayacağınıza emin olabilirsiniz. Dar kalçalara sahipseniz; düşük belli ve ipli bikini modelleri arasından bir tercih yapmanı öneriyoruz.

Eski yıllarda bikiniler tek renk olarak satılsa da şimdi üst beden ve alt bedenler ayrı satılabildiği için tek bir renge mahkum değilsin. Örneğin göğüslerini büyük, kalçanı ise dar göstermek için üst bedeni enine çizgili alt bedeni ise boyuna çizgili olan bir bikini modeli seçebilir veya tek bir bikini altını birkaç farklı renk ile kombine edebilirsin. Örneğin lacivert bikini altına beyaz, kırmızı veya pembe renklerini çok yakıştırıyoruz.

Hiçbir fazlalığın yoksa son yılların modası ve plaj şıklığının temsilcisi mayokini modelleri seçmekte özgürsün. Ayrıca örme bikini modellerini de denemeni öneriyoruz.

Senin için hazırladığımız bu öneriler ile artık vücuduna göre bikini modeli seçmen çok daha kolay. Tüm modelleri inceleyerek bikini çeşitleri ve fiyatları arasından stiline ve bütçene uygun modeli hemen satın alabilirsin.