Zet Takı

Broş

Görünümünü bir anda bambaşka bir havaya sokabilen eğlenceli, şık, temalı ya da el yapımı birbirinden farklı broş modelleri Zet.com’da. Tüm ürünleri detaylı inceleyebilir, en güzel ve en uygun broş modellerini burada bulabilirsin.

Detaylı Filtrele

401ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 7

Geçmişten Günümüze Broş Modelleri


Şıklığın ve zarafetin simgesi broş modelleri tarihin en önemli takı modellerinden biri olmuştur hep. Bakmayın günümüzün eğlenceli broş modellerine, geçmişte değerli taşlardan hazırlanan yaka iğneleri zenginliğin simgesiydi. Hatta sosyal statün ne kadar fazla ise yaka iğnen o kadar gösterişli, değerli ve özel yapım broş olurdu. Pırlanta, yakut ve zümrüt ise en fazla kullanılan materyallerdi.

Günümüzde ise şıklığı simgeleyen taşlı broş modelleri vintage severlerin bir numaralı aksesuarı olarak kullanılıyor. Özellikle de şal broş modelleri daha modern broşların tercih edildiği günümüzde kendine yer bulan yaka iğnelerinden biri. Zenginlik ve gösteriş sevenler ise değerli taşlı broş modellerini ceket, palto ya da şallarında sergilemeye devam ediyor.

Tabii her şeyde olduğu gibi broş modelleri de modern çağa ayak uydurmayı başardı. İlk olarak artık kimse onlara yaka iğnesi demiyor. Üstelik günümüzde kendini rahatça ifade etmenin de simgesi haline gelmiş durumda. Hayvan severler hayvan figürlü broşları, film severler film temalı broş setlerini, vintage severler el yapımı broş modellerini tercih ediyor. Kısaca artık herkes kendi stiline uygun bir modeli rahatlıkla bulabiliyor.

Broş Modelini Ruh Halini Göre Seç


Klasik gömlek giymen gereken bir işin olabilir. Fakat bu senin ruhunu stiline yansıtmana asla engel olmamalı. Kurumsal bir işte çalışan sinema aşığı biri olabilirsin. Eğer öyleyse filmlerden esinlenilerek hazırlanan broş modelleri senin için çok doğru bir seçim olacaktır. Fight Club karakterleri, Star Wars temalı broş modelleri gibi kült filmlerden tasarlanmış broşları burada bulabilirsin.
Giymekten sıkıldığın bir kot ceketi eğlenceli broşlarla daha modern bir havaya sokarak kişiliğine uygun ya da eskimiş ayakkabılarına uzay temalı broş setlerinden takarak havalı bir hale getirebilirsin.

Standartların üzerinde ruh haline sahip olanlar için süper kahraman broş setleri, vintage seven kadınlar içinse el yapımı retro ya da vintage broş modellerini öneriyoruz. Yılbaşı zamanı ise yılbaşı konseptli broş modelleri aksesuar düşkünü arkadaşların için harika bir hediye olabilir.

Broşlar Sadece Kıyafetlerde mi Kullanılır?


Broşlar sadece kıyafetlerle kullanılmaz. Eski zamanlarda bu böyle olsa da modernleşen dünyada tekdüze bir kullanım şekli olmayacağı için broş modelleri de çanta, ayakkabı, şapka, fular, atkı ve bere gibi aksesuarlarla da kullanılabiliyor. Büyük atkıları sabitlemek için en iyi yöntemlerden biri de broş kullanımıdır. Minimalist bir insan olmamana rağmen sade bir şapkan varsa ona hareket katmak için de broş kullanabilirsin. Veyahut moda dünyasının vazgeçilmezi minik siyah elbiseni daha modern ve şık bir hale bürünmesini sağlamak için yakasına taşlı broş modeli tercih edebilirsin.Hatta son yıllarda gelinler saç aksesuarı olarak ya da gelin çiçeğinin bir parçası olarak broş tercih edebiliyorlar.

Birbirinden çeşitli ve en uygun fiyatlı broş modellerini burada bulabileceksin. Yeni bir aksesuar almadan önce senin için seçtiğimiz broş modellerini mutlaka incele.