Zet Aksesuar

Çanta

Bez çantadan sırt çantasına, cüzdandan el çantalarına kadar ihtiyacın olan her şeyi taşıyacak tasarım işi çantalar Zet.com’da. Farklı stil ve renk çeşitliliği olan çanta modellerini hemen incele!

Detaylı Filtrele

1100ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 19

Çanta Modeli Seçimi Nasıl Olmalı?


Her an kurtarıcımız olan ve gündelik hayatın vazgeçilmezi çanta çeşitleri arasından sen de kendine uygun olan modeli seçmeye hazır mısın?

Çanta modelini seçmek; tarzını belirlemene ve bu tarzı insanlara yansıtmana yardımcı olan en önemli aksesuarların başında gelir.

Çanta seçimi konusunda kararını veremiyorsan sezonun trend çantaları arasından hasır çanta seçimi yapabilirsin. Risksiz bir seçim istiyorsan her yaşa hitap eden, öne çıkan çanta modelli olan sırt çantaları arasından bir model seçebilir, daha gösterişli bir seçim için ise el çantası modellerini inceleyebilirsin.

Tabii bu seçimini yaparken ilk düşünmen gereken şey; takacağın çantanın günlük mü, yoksa özel günlerde mi kullanacağın olmalı! Bu ayrıntıya karar verdiğinde model aralığını da daraltmış olacaksın.

Günlük Çanta Modelleri


Günlük kullanımda öne çıkan çanta modelleri; askılı çanta, bez çanta ve sırt çantası modelleridir. Çanta boyları küçülse de günlük hayatın ya da iş yaşamının getirdiği her şeyi yanında bulundurma isteği askılı çanta ve sırt çantası modellerini bir adım öne çıkartıyor. Bu çanta modelleri arasından fark yaratmak istersen etnik ya da hayvan figürlü çanta modelleri arasından bir tercih yapmalısın.

Deri Çanta Modelleri


Senin tarzın daha minimal ise deri detaylı çanta modellerinden vazgeçmeni önermiyoruz. Özellikle bu sezon farklı model seçenekleri ile çeşitliliği artan deri çantalar bez kumaşlar ile birlikte tasarlanarak daha şık bir görünüm elde etmene yardımcı olacak. Hem minimal bir görünüm elde etmek hem de sezonu yakalamak istersen ise sırt çantası tek tercihin olmalı. Kırmızıdan maviye, çiçek deseninden geometrik şekillere kadar yüzlerce çeşidi olan sırt çantası modellerinden tarzına uygun bir model bulabileceğinden emin olabilirsin.

Şık ve daha gösterişli bir stilin varsa günlük kullanımda bile el çantası tercih etmeni öneriyoruz. Mesaj içerikli, hayvan figürlü ya da baskılı modelleri gündüz, siyah, kırmızı ve altın sarısı ile işlemeli ve taşlı detaylardan tasarlanan iddialı portföy çantaları ise gece tercih edebilirsin. Hem gece hem de gündüz tek bir çanta modeli kullanmak istersen ise deri veya süet kumaş tek renk el çantası modelleri arasından seçim yapmalısın.