Ev dekoruna katkısıyla öne çıkan dekoratif çerçeveler birbirinden farklı model ve tasarımları ile Zet.com’da. Sen de evini en güzel tablolarınla ya da fotoğraflarını koyacağın özel tasarım çerçeve modelleri ile süslemek istersen hemen tıkla!

Detaylı Filtrele

63ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 2

Çerçeve Seçimin ile Tarzını Yansıt


Farklı tasarım ve renklerde çerçeveler ile evinin dekorunu değiştirmekle kalmaz aynı zamanda tarzını da yansıtırsın. Özellikle evinin renklerine uygun olarak satın aldığın çerçeve modelleri senin kişiliğini ve zevkini insanların bir bakışta anlamasını sağlar. Altın çerçeve modellerini seviyorsan gelenekseli, roze çerçeve modelleri seviyorsan da modern tarzı benimsediğini söylemek güç değil. El yapımı çerçeve modelleri tercih ediyorsan bu senin tasarıma ve sanata düşkün olduğunu yansıtır. İşlemeli çerçeveler vintage tarza düşkünlüğünü, futbol topu, bisiklet, plaka, bebek arabası tasarımı çerçeve modellerini seviyorsan da eğlenceli kişiliğini tek kelime etmeden belli edersin.

Ev Dekorunda Dekoratif Çerçevenin Önemi


Ev dekorunda dekoratif çerçevelerin rolü yaşam alanına farklılık katmaktır. Modern, vintage, minimal ya da avangart stillerde bir ev dekorun olsa da o eve farklı bir hava katmak istiyorsan ilk olarak dekoratif çerçeveler ile işe başlamalısın. Hatta dekoratif çerçeve ve tablo bulunmayan evlerin mimari ofislerin tasarım ev sunumlarına benzetiyoruz ki onlar bile son yıllarda dekoratif tabloları yerleştirerek evleri sunuma açıyorlar. O nedenle sen de duvarlarını ya da konsol üzerini, TV ünitesini çerçevesiz ve tablosuz bırakmamalısın.

Evinin dekorundan sıkıldıysan ve mobilyaları değiştirmek de fazla maliyetli geliyorsa işe yeni tablolar almakla başlamanı öneriyoruz. Son yıllarda en çok tercih edilen dekoratif tabloların başında gelen canlı yosun tablolar ile odanın rengini ve havasını bir anda değiştirebilirsin. Mobilyalarının renklerine göre sarı, pasifik yeşili, lacivert, pembe, mor, kırmızı, turuncu ya da yeşil canlı yosun tablo satın alabilirsin. Üstelik bakımı da göründüğünden daha kolaydır.

Dekorunda farklılık istiyorsan da duvara birkaç ince raf almanı ve satın aldığın kasnak, işlemeli ya da el yapımı çerçeve modellerini o rafa farklı yerlerdeki fotoğrafların ile yerleştirmeni öneriyoruz. Anılarını sergilemek inan senin de hoşuna gidecek.

Ev Dekoruna Uygun Çerçeve ve Tablo Seçimi Nasıl Yapılır?


Ev dekorun için seçim yaparken dikkat etmen gereken en önemli husus evinin tarzı ve stilidir. İhtiyaçların sonraki adımdır. Dar bir alana sahip ve modern çizgilere sahip bir evin varsa sana, çerçeveli tablo setlerini öneriyoruz. Mobilyalarının renklerine göre taş desenli, etkileyici sözlere sahip ya da yaprak desenli tablo setlerinden birini tercih edebilirsin. Geniş bir odaya sahipsen daha büyük tabloları ya da ahşap fotoğraf askıları senin için doğru bir seçim olur. Bu fotoğraf askılarının en önemli avantajı da dileğin zaman fotoğrafları rahatlıkla çıkartabilmen. Minimal tarzda evin varsa zıtların gücünden faydalanman için geometrik tablo setlerini satın almanı öneriyoruz.

Son Yıllarda En Çok Tercih Edilen Dekoratif Çerçeveler Nelerdir?


Son yıllarda en çok tercih edilen dekoratif çerçeveler arasında elbette çerçeve duvarı adı verilen ve bir duvarda farklı boyutlarda yerleştirilen tablo setleri bulunuyor. Bu çerçeve duvarı fotoğrafları genelde odayı sıcak bir havaya soktuğu için avangart evler ya da fazla klasik tarzda döşenmiş mobilyalı evler için uygun değildir. Eğer yine bu çerçeve duvarlarından satın almak istersen oturma odan yerine koridor veya kapı girişine takmanı tavsiye diyoruz. Modanın önde gelen figürlerinden ve sözlerinden oluşan tablo setleri en çok tercih edilenlerin başında olsa da İskandinav tarzda desenler ve etkileyici sözler ile hayvan motifli olan tablo setleri de ev dekoru tercihinde ön plana çıkıyor.

Birbirinden farklı ve modern tarzda dekoratif tablo ve çerçeve çeşitleri arasından bütçene en uygun olanları hemen incelemeye başla. Senin için seçtiğimiz dekoratif çerçeve modelleri ve fiyatları arasından tarzına uygun olanı mutlaka bulacaksın!