Evinin her hangi bir odasını farklı kılan dekoratif duvar saati modelleri Zet.com’da. Her tarz ve stildeki eve uygun olan zamansız duvar saatlerini hemen incele!

Detaylı Filtrele

46ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 1
Her evin olmazsa olmazı saatler farklı çeşitleri ile evimizin tarzını yansıtmamıza yardımcı olur. İster dekoratif ister salon duvar saati modeli olsun birbirinden farklı desen, baskı veya resimleri ile aklımızı başımızdan alıyor.

Duvara asıldıkları için genellikle boyları büyük ve güçlü ses çıkaran saatlerdir duvar saatleri. Eğer saat sesinden rahatsız oluyorsan mutlaka asacağın odaya dikkat etmeli veya saat modelini daha az gürültülü olanlar arasından seçmelisin.

Son dönemlerde özellikle odalara uygun şık duvar saati modelleri olduğu için her odana farklı bir tarz seçebilirsin. Mutfak için cupcake resimlik bir duvar saati, salonun için salon renklerine uyan bir model ve çocuk odası için masal kitaplarının kahramanlarından olan modelleri seçebilirsin.

Duvar Saati Nereye Takılır?


Duvar saatini takacağın duvarı çok iyi belirlemelisin. Genellikle kirişlere, televizyon yanına ya da dar tek boş bir duvar varsa oraya asılan duvar saatlerini asmak için belirleyeceğin yer mümkün olduğunca misafirlerin tarafından da görünebilir olmasına dikkat etmelisin.

Duvar saati takacağın duvara çok fazla çerçeve veya ayna gibi aksesuarlar takmamalısın. Çünkü bu durum hem göz yorar hem de duvar saatinin gösterisini azaltır.

Duvar Saati Hangi Odalara Takılır?


Öncelikle asacağın odada saat sesinin seni rahatsız edip etmeyeceğine kesinlikle karar vermiş olmalısın. Örneğin saat sesinden rahatsızsan yatak odana duvar saati takmış olman onu maksimum iki gün içinde kaldıracaksın demek olur. Çünkü uyumayacaksın! Fakat salon duvar saati modelleri arasından salonun için bir tane seçtiğinde zaten TV, misafir gibi gürültülü bir ortamda oturacağın için saat sesi kulağına gelmeyecektir bile.

Ayrıca sokak kapısının bulunduğu hole takılan duvar saatleri hem çok şık hem de girip çıkarken saate bakma ihtiyacı hissedeceğin için çok doğru bir alan seçimi olacaktır. Böylece sürekli telefonunu çantadan veya cebinden çıkarma ihtiyacından da kurtulmuş olursun.

Tüm bu önerilerimizi dikkate alarak evinin tarzına uygun olan duvar saati çeşitleri arasından seçim yapabilirsin. Evinin havasını bir anda değiştirecek olan duvar saati modelleri ve fiyatlarını incelemeden seçimini yapma!