Odanın havasını bir anda değiştirecek olan duvar süsleri en özel tasarımlarıyla Zet.com’da. Her renk ve tarzdaki dekorasyona uyum sağlayacak duvar süsü çeşitlerini incelemeden seçimini yapma.

Detaylı Filtrele

909ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 16
Bir evin havasını en fazla dekoratif ürünler değiştirir. Bunların arasında biblolar, kitaplar ve duvar süsleri gibi aksesuarlar bulunur. Kitaplar, şamdanlar, dekoratif yastıklar gibi küçük aksesuarlar odaya sıcaklık katarken odaların asıl rengini ve tarzını belirleyenler duvar süsleri olur. Duvar süsleri arasında çerçeveler, dekoratif kasnaklar, ahşap panolar, maske duvar süsleri, tabak duvar süsü modelleri bulunmaktadır.

Duvarlarda Fotoğraflar


Son yıllarda konsol üzerindeki fotoğraf çerçeveleri dekorasyon çeşitleri değiştikçe duvarlara taşındı. Hatta son yılların en popüler duvar süsü fotoğraflar oldu. Özellikle siyah beyaz fotoğrafları beyaz renk çerçeve yaptırarak tek bir duvarı süslemek oldukça ön planda. Düğün fotoğraflarınızı, aile albümlerinizi ya da sevdiğiniz fotoğrafları kullanabileceğiniz gibi kendi çektiğiniz objelerin fotoğraflarını da duvar süsü yapabilirsiniz.

Ahşap Duvar Süsleri


Son dönemlerde öne çıkan diğer bir duvar dekoru ise ahşap duvar süsleri oldu. Özellikle hayvan figürlü olan öne çıkarken, vintage baskılı ahşap duvar süsü ve yazılı olan modellerde oldukça tercih ediliyor. Bu tarz duvar süsü kullananlar odanın renklerini de daha soft renklerden kullanmalılar.

Maskeler Duvar Süsü Duvarda Nasıl Kullanılır?


El yapımı ahşap ve seramik maskeler odalarınızı renklendirirken odaya da mistik bir hava katacaktır. Maske duvar süsü kullanırken farklı renk ve modelleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Aynı boyutlarda kullanmak yerine farklı boyları tek bir duvarda sergileyebilir veya odanın içinde kolonlar varsa o bölgelerde birer tane kullanabilirsiniz.

İlham Veren Duvar Yazılarından Süsler


Son dönemlerde öne çıkan beyaz fon kağıdı üzerine yazılan yazıları çerçeveleterek duvarlarınız süsleyebilirsiniz. Farklı boyutlarda çerçeveleterek cam çerçeve veya ahşap üzerine yazı yazılarak tek bir duvarda birkaç duvar süsü kullanabilirsiniz.

Tüm bu önerilerimizi dikkate alarak evinin tarzına uygun duvar süsü modelleri ve çeşitlerini inceleyebilir, en güzel dekorasyonlar için duvar süsü fiyatları arasından kendi bütçene uygun olanları satın alabilirsin.