Zet Takı Küpe

Earcuff

Günlük hayata adapte olan ve aynı zamanda kırmızı halı törenlerinin de vazgeçilmezi olan dikkat çekici ear cuff modelleri Zet.com’da. Stiline dikkat çekici bir ışıltı katmak istiyorsan hemen incele.

Detaylı Filtrele

14ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 1

Artık Tüm Gözler Kulaklarda


Son 4 yılın vazgeçilmez trendlerinden olan ear cuff modelleri 2019 yılında da kulaklara ışık katmaya devam edecek. Üstelik artık trend olmaktan çıkarak takı dünyasında kendine sağlam bir yer edinmeye başladı demek daha doğru olur. Özel günler için taşlı ear cuff modelleri, günlük stiline uydurmak içinse doğal taşlı ear cuff modellerini tercih edebilirsin. Eğer romantik bir stilin varsa yaprak desenli, çiçekli ya da inci detaylı ear cuff modellerini denemelisin. Peki, nedir bu ear cuff?

Ear Cuff Nedir?


Ear cuff da aslında küpedir. Fakat onu küpeden ayıran en önemli özelliği sadece kulak memesine takılan bir küpe olmamasıdır. Kulak memesinden kıkırdağının en üst katmanına kadar bütün kulağı kapladığı için ona kulak kelepçesi ya da kıkırdak küpesi de denir.
Genellikle kulak memesine takılan yeri normal küpeler gibi vidalı, kıkırdak bölümü ise klipslidir. Bu özelliği kulak kıkırdağını deldirmene gerek olmadan rahatlıkla ear cuff küpe takabilmeni sağlar.

Ear Cuff Küpe Modelleri Nasıl Kullanılır?


Ear cuff küpe modellerini kullanmayı planlıyorsan öncelikle stiline uydurmalısın. Fazlasıyla çeşidi olduğu için her ear cuff modeli tarzına uymayabilir. Eğer sen kendine klasik giyinmeyi tercih eden bir tarz yarattıysan senin için uygun olan sade ear cuff modelleri olur. Bunların en başında yaprak desenli ear cuff modelleri, gümüş doğal taşlı kulak takısı ya da minimal ear cuff küpeleri gelir.
Gösterişi ya da ışıltıyı seviyorsan hatta burcun aslansa senin takmak gereken ear cuff küpe taşlı modeller olmalı. Bunlar arasında en fazla beğenilen çiçek desenli ear cuff küpeleridir. Çünkü zarif ve ışıltılı bir görünüm yaratarak hem stiline uyum sağlar hem de gece ve gündüz tercih edebileceğin için kombin yapmanı kolaylaştırır.

Romantik stili olanlara ise sedef taşlı kulak takısı ya da turkuaz taşlı ear cuff küpe modelleri gibi doğal taşlardan tasarlanmış küpe modellerini öneriyoruz. Özel bir günde ise bu taşları incili kulak takısı modeli ile değiştirebilirsin.

Eğer sen ilginç ear cuff modeli arıyorsan elf kulağını anımsatan elf ear cuff modellerini mutlaka incelemelisin. İnan bize böyle bir ear cuff modeli ile dikkatler sadece sende olacak.
Son yıllarda özellikle kırmızı halılarda da görmeye alıştığımız ear cuff modellerini kullanmanın en iyi yolu onu sadece tek kulakta kullanmaktır. Çünkü her iki kulakta da kulak takısı kullandığında göz yorucu bir ifaden olur. Unutma dikkatleri her zaman tek bir yerde toplamak dikkat çekici şıklık yaratmanın birinci kuralıdır.

Eğer sen 8 taşlı ear cuff ya da daha fazla taşlı ear cuff modellerinden birini takmayı planlıyorsan saç modelini mümkün olduğunca açık bırakarak ışıltı elegan bir görünüm yakalayabilirsin.

Senin için hazırladığımız bu önerileri dikkate alarak stiline uyan ear cuff modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsin. Stiline uyduğu kadar bütçene uyacak olan ear cuff modellerini incelemeden sakın dolabına yeni aksesuar alma.