Zet Aksesuar Çanta

El Çantası

Hem gündüz hem de gece kullanabileceğin her çeşit ve boydaki el çantaları farklı tasarımcıların modelleriyle ile Zet.com’da. Tarzına uygun modelleri incelemek için hemen tıkla!

Detaylı Filtrele

271ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 5
İlk kullanım alanı özel günler ve abiye kıyafetlerle kombine edilmek olan el çantaları günümüzde modernden klasiğe her boyda ve tasarımdaki özgün modelleriyle hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor.

Birkaç sene öncesine kadar elde taşınan çantaları gündüz alışverişe giderken bile kullanmak aklımızın ucundan geçmezken bugün; okula, işe ve hatta alelade bir yere giderken bile kullanabileceğimiz tasarım çeşitliliği ile hayatımıza renk katıyorlar.

Clutch Çanta Nedir?

Clutch çanta el çantası ile aynı anlama gelen, sapı olmayan ya da çok küçük bir sapı olan, elde taşınan ve diğer adı da portföy olan çantalardır.

Geçmişte en fazla modeli parlak işlemeli olan ve özel günler için üretilmiş olup günümüzde daha fazla kullanım olanağı sağlanmak için sert kalıplı, dökümlü, kumaş, deri, gibi ayrıntılarla renklendirilerek daha fazla tercih edilmesi sağlanmıştır.

El Çantaları Nasıl Kullanılır?
Hem şık hem de zarif olan el çantası modellerini kullanırken mutlaka tarzına uygun bir model seçmeye dikkat etmelisin.

Minimal bir tarzın varsa tek renk deri veya kumaştan tasarlanmış, sapsız ve dökümlü modeller sana daha uygun olacaktır. Maksimal bir stili benimsiyorsan payetli, birkaç renge sahip ya da taşlı el çantası modelleri arasından bir seçim yapmanı tavsiye ediyoruz.

Yaz aylarında ise özellikle gündüz kumsalda da kullanılan rengarenk clutch modelleri arasından ilginç desenli ya da yazılı modelleri tercih etmelisin. Böylece trendlere uyarken şıklığından vazgeçmemiş olursun.

Zarf şeklinde olan el çantaları ise her tarza uyduğu gibi tablet koymak ya da sadece cüzdan olarak da kullanılabilir.

El Çantası Nasıl Kombine Edilir?

Tarzına ya da stiline uygun modeli seçtiğinde el çantasını kombine etme konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyoruz. Tabii spor giyindiğin bir günde payetli ya da taşlı clutch çanta modeli kullanmamalısın.

Uzun etek ve elbiselerle dökümlü deri el çantası modeli tercih edebilir, jean ve tişört giydiğin bir gün ise zarf model denen el çantası çeşitleri arasından seçim yapabilirsin.

Gece dışarı çıkarken ise ya en büyük boy el çantası ya da en küçük boydaki clutch modelleri arasından bir tercih yapmalısın. Buradaki seçimin tamamen tercih ettiğin elbise modeline göre değişir.

Tüm bu önerilerimizi dikkate alarak senin için seçtiğimiz el çantası çeşitlerini inceleyebilir ve tarzına uygun modelleri gardırobuna ekleyebilirsin. El çantası modelleri ve fiyatlarını hemen incelemeye başla!