Zet Düğün Alışverişi

Gelin Aksesuarı

Evlenirken gelin ayakkabısından gelin tacına, duvaktan gelin çiçeğine kadara ihtiyacın olan tüm gelin aksesuarları Zet.com’da. En özel gününde farklı tasarım gelin aksesuar modellerini incelemeden seçimini yapma!

Detaylı Filtrele

33ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 1
Hayatının en özel gününe hazırlanırken aksesuarların da kusursuz olmalı, tıpkı senin gibi. Üstelik bu kusursuzluğu yaratırken seçtiğin tüm aksesuar modelleri tarzına da uyum sağlamalı. Çünkü önemli olan nasıl ya da ne kadar pahalı aksesuar seçtiğin değil seçtiğin aksesuarın sana yakışıp yakışmadığıdır.

Gelin Aksesuarları Nelerdir?


Duvaklar, gelin tacı, gelin iç çamaşırı, eldiven, bolero ve gelin ayakkabısı hepsi gelin aksesuar çeşididir. Önem sırası ise her gelin adayına göre değişir. Örneğin her ne kadar duvaksız gelin olmaz dense bile son yıllarda gelin şapkası oldukça popüler gelin aksesuarı oldu. Özellikle eski zamanlarda sadece nikah kıyanların tercih ettiği bir aksesuar olan gelin şapkaları günümüzde vintage sever gelin adaylarının bir numaralı tercihi oldu.

Tabii yine de duvak gelin aksesuarları arasında hep en önemli olan olarak kalmaya devam edecek çünkü sonradan çıkartılsa bile en azından nikah seremonisinde duvaksız gelin olan çok az. Duvağını ise mutlaka mekana ve gelinlik modeline göre seçmelisin.