Zet Takı Küpe

Halka Küpe

Hem gündelik hayatın hem de özel günlerin vazgeçilmez aksesuarı küpelerin, modası hiç geçemeyen tasarımı halka küpeler farklı boy ve tarza uygun modelleriyle Zet.com’da, hemen incele!

Detaylı Filtrele

44ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 1
Aksesuar kutusunda her kadının olmazsa olmazı bir halka küpe modeli mutlaka vardır. Neredeyse her tarza veya stile uygun bir halka küpe çeşidi olduğu için takı modasında hiçbir zaman modası geçmiş aksesuarlar arasında olmayacak.

Fakat her boy ve tarza uyan halka küpe olsa bile artık bazı halka küpe modelleri takmamak gerekiyor. Aksi halde alaturka ve rüküş görünebilirsin. O nedenle bundan 10 yıl önceki basket topu büyüklüğündeki halka küpe modellerinden uzak durarak daha zarif modelleri tercih etmelisin.

Halka Küpe Takarken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle halka küpe takarken abartmamak gerekiyor. Özellikle de boyutunu. Kocaman halka küpe modeli ile sahneye çıkacakmış gibi bir görünüm sergilememelisin. Hatta bileğinden geçecek kadar geniş bir halka küpe modeline sahipsen onu sadece bilezik olarak kullanmalısın.

Halka küpenin kalınlığı da seçim yaparken dikkat etmen gereken kriterlerden. Burada orantı kullanmalısın. Halka küpe inceldikçe büyük model, kalınlaştıkça da küçük modelleri tercih etmelisin.

Saç modelinde halka küpe seçimini etkiler. Saç modeline göre halka küpe seçeceksen saçların açık, dalgalı, ya da dağınık topuzsa daha iri halka küpe, tolu modellerdense daha küçük halka küpe takmanı öneriyoruz.

Halka Küpe Hangi Kıyafetlerle Uyumludur?

Pırlanta ya da Swarovski taşlı bir halka küpe takmayı planlıyorsan kesinlikle çok şık olmayı göze almalısın. Bu tarz halka küpeleri gece kıyafetleri ile, özel günlerde ya da modern şık bir stilin varsa takmanı tavsiye ediyoruz.

Spor bir tarzın varsa ince halka küpe modellerinden boyutu küçük olan modelleri tercih etmelisin. Minimal tarza uygun olan modellerde ince ve küçük olanlardır. Fakat ince halka küpe modelleri açık saçla pek dikkat çekmeyeceği için saçların açıksa daha büyük halka küpe modellerini de denemeni öneriyoruz.

Senin için önerdiğimiz bu bilgilerle en güzel halka küpe çeşitleri arasından kendi tarzına uygun modelleri inceleyebilir ve aksesuarların arasında katabilirsin. Halka küpe modelleri ve fiyatları arasından bütçene uygun olanları hemen incelemeye başla!