Zet Takı Yüzük

İnce Yüzük

Her daim zarif ve naifliğin simgesi ince yüzükler farklı modelleri ile Zet.com’da. sen de ince yüzük sahibi olmak istiyorsan sana özel hazırladığımız modellerini hemen incele.

Detaylı Filtrele

46ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 1

Zarif Yüzük Modası


2018 yılında trend olan ve 2019 yılında da moda severlerin bir numaralı aksesuarı olmaya aday olan ince yüzükler, sadece serçe parmak yerine ellerin tüm parmaklarını himayesi altına alacak gibi görünüyor. Moda dünyası kolye, küpe ve bilekliklerde maksimalleşmekten vazgeçmeyerek devasa küpeler, kocaman kolyeler yapadursun yüzükler her geçen yıl bir önceki yıla göre daha zarif bir şekilde incelmeye devam ediyor. Neredeyse tüm tasarımcıların defilelerinde gördüğümüz ince yüzük modellerini nasıl kullanacağını ya da nasıl komine edeceğini biliyor musun?

İnce Yüzükler Nasıl Takılır?


Öncelikle ince yüzüğün geçmişte sadece evlenirken takılan incecik altın halka yüzüğe dendiğini bilmelisin. Günümüzde ise evlilik yüzükleri hem boyut hem de desen ile farklılaşarak modernize oldu. Artık ince yüzükler sadece evlilik yüzüğünden ibaret değil. Üstelik bir tek yüzük parmağına değil tüm parmaklara hatta eklemlere takılıyor. Özellikle parmakların eklemlerine takılan ince yüzük modelleri elleri daha narin ve kibar göstererek ince durmasını sağlıyor. Taktığın yüzük modeline göre eline 3 ya da 4 ince yüzük modeli birden takabilirsin. Eğer sadece yüzük takmayı planlıyorsan bu rakam daha da artabilir. Fakat kolye, bileklik ve küpe gibi takacağın başka bir takı varsa görünümünü basitleştirmemek için az aksesuar kullanmanı öneriyoruz. Ayrıca birkaç yüzğü aynı anda takıyorsan hepsinin tek renk olmasına da dikkat etmelisin. Aksi halde karmaşık bir görünümün olabilir.

Romantik bir tarzın varsa sana incili yüzük modellerini ya da kalp şekilli ince yüzükleri öneriyoruz. İncinin romantik ve naif yapısını ince yüzük çerçevesi ile birleştiğinde parmaklarına zarafet katan bir yüzük modeli olduğunu göreceksin.
Minimal bir tarzın varsa el yapımı zirkon taştan tasarlanan ince yüzük modellerini parmaklarında taşıyabilirsin. A da minimal ince yüzükler başlığındaki altındaki zarif yüzükleri tercih edebilirsin.

Renkli ve haraketli bir stili benimsiyorsan sana kare, üçgen gibi geometrik şekilli ince yüzük modellerini öneriyoruz. Sportif bir stili olan kadınlara ise renkli taşlı ince yüzük modellerini, hayvan figürlü eğlenceli ince yüzük modellerini ya da harfli yüzük modellerini öneriyoruz. Bu saydığımız yüzük modelleri ile stilini günlük hayatında abartıya kaçan bir görünüm oluşturmadan rahatlıkla kombine edebilirsin. Retro sever kadınlara ise eskitme yüzük modellerinden en ince olanları öneriyoruz. Hatta aynı modelden iki tane alarak hem serçe parmağa hem de yüzük parmağına takarak Hollywood stili yüzük modasına uymuş olursun.

İlginç yüzük modelleri arayanlardansan göz mineli gümüş yüzük modeli, çivi yüzük modeli ya da örgü ince yüzük modellerini denemelisin.

Eğer sen de zarafetin ellerde başladığını düşünenlerdensen ince yüzük modelleri tam sana göre. Alternatifli seçenekleriyle ince yüzük modelleri ve fiyatların incelemeden yüzük satın alma.