Zet Takı Bileklik

İp Bileklik

İnciden doğal taşlı modellere, etnik bilekliklerden hayvan motifli sembollere kadar birbirinden çeşitli ip bileklik modelleri Zet. com’da. Daha detaylı incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Detaylı Filtrele

322ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 6

Bir Tane Bileklik Yeter mi?


İp bileklik seven ve fazlasıyla kullanan kadın ve erkekler için bir tane asla yetmez! İp bileklikler ortasında hayvan figüründen, motiflerden, ince boncuklardan, burç sembollerinden, mercan, akik gibi doğal taşlardan ya da inci gibi değerli taşlardan ve etnik desenlerden oluşur. Bu aksesuar çeşidinin tıpkı dövme gibi bir tanesi çoğu zaman yetmez. Sen hangi motife veya figürü seviyorsan onu almalısın. Peki, bir tane ip bileklik yeter mi? Bize göre bu satın almaya karar verdiğin modele göre değişir. Örneğin doğal taşlı bir ip bileklik modeli satın alıyorsan bir tane almalısın. Çünkü taşların her birinin anlamı farklı olduğu için tedavi edici özelliğini kaybedebilir. Yok illa birkaç tane seviyorum diyorsan sana önerimiz aynı taşın farklı bileklik modeli alman yönünde olacak.

Rengarenk İp Bileklik Modelleri


İster renk seviyor ol istersen de bohem bir tarzın olsun rengarenk bileklik modelleri her yaz bileklerin en güzel aksesuarları arasındadır. Özellikle etnik bileklik modellerinin renkli ve özel tasarım olan ip bileklikleri denize girerken kadın ve erkeklerin vazgeçilmezleri arasındadır. Renklerden korkmayan erkekler sarı, mavi, kırmızı gibi renkleri tercih ederken daha klasik giyinmeyi tercih edenler ise siyah örgü bileklik modellerini ya da kişiye özel yapılan üzerine isim veya tarih yazdırabilecekleri bileklikleri tercih etmeliler. Kadınlar içinse ip bileklikler alabildiğine renkli ve çeşitli. Birkaç farklı rengi yan yana kullanarak renkli kişiliğini ortaya çıkarabilirsin. Eğer minimal bir seçim yapmak istiyorsan sana önerimiz ayarlanabilir zar bileklik modelleri ya da yıldız, küçük nazar boncuğu, gümüş ya da rose detaylı modelleri tercih etmen olacak.

Doğal Taşlı İp Bileklik Modelleri


Kaplan gözünden ametistte, akikten yeşim taşına kadar aklına gelebilecek tüm doğal taşlardan ip bileklik modeli tasarlanıyor. Pembe sevenler kuvars taşlı ip bileklik, mor sevenler ametist, yeşil sevenler ise yeşim taşlı ip bileklik modellerini tercih edebilirler. Fakat bu taşların her birinin anlamı var. Örneğin kaplan gözü astım hastalarına iyi geldiği için şifa verdiği bilinir ya da ametist enerji ve mutluluk verdiği için tercih edilmelidir. Sen de ip bileklik modellerinden doğal taşlı bir bileklik almaya karar verdiysen tek yapman gereken ihtiyacına göre almaktır. Çünkü bu taşların görselliği kadar tedavi edici özelliği de ön plandadır. Ya da sadece burcunun taşı hangisiyse o taşı da alabilirsin. Aradığın tüm doğal taşlı ip bileklik çeşitlerini burada bulabilirsin.

Sen de ip bileklik modellerini ve fiyatlarını merak ediyor ve zevkine göre birkaç tane sahip olmak istiyorsan en doğru yerdesin. Tüm modelleri hemen inceleyerek aksesuarların arasına yenilerini ekleyebilirsin.