Zet Ev & Yaşam Dekoratif

Kapı Süsü

Evin girişi ile misafirlerini etkilemek istersen birbirinden farklı ve özel tasarım kapı süsü modellerini Zet.com’da bulabilirsin. Sen de tarzına uygun kapı süsü çeşitleri arasından seçim yapmak için hemen tıkla

Detaylı Filtrele

89ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Özel gün/sezon ürünü
/ 2

Dekoratif Kapı Süsleri


Evine yaptığın ufak değişiklikler hem ruhuna hem de evinin dekorasyonuna büyük mobilyaları değiştirmişsin kadar etki eder. Özellikle son yıllarda trend haline gelen dekoratif kapı süsleri artık her tarza uygun çeşitliliği ile evin giriş kapısından içine kadar her kapıda kullanılmaktadır. Üstelik her oda için farklı tasarımlar da yapılmaktadır. En fazla kapı süsü çeşitleri ise hastaneler için alınan yeni doğan kapı süsü modelleridir. Aynalı, çiçekli, hayvan figürlü, uyuyan bebek temalı, kardeş simgeli, bebeğin ilk harfinden tasarlanmış kapı süsü ve hoş geldin yazan kapı süsleri en fazla bilinen modelleridir

En Popüler Kapı Süsü Modelleri Nelerdir?


Son yıllarda en çok tercih edilen kapı süsü modelleri arasında lavanta çemberi kapı süsü gibi çelenk modeli bitkilerdir. Bunların arasında buğday, pamuk, karanfil, kış çiçekleri ve buğday çelenk kapı süsü bulunuyor. Ayrıca bereket çelengi adı verilen bu bitkiler kapı girişlerine takıldığında eve uğur getirdiğine inanılır. Canlı çiçek kapı süsleri de oldukça popüler kapı süsü modellerindendir. Çiçek ve bitkiler dışında daha renkli kapı süsü modelleri arıyorsan yosun detaylı kapı süsü, deniz kabuklu kapı süsleri ve ahşap kapı süsü modellerinden birini seçebilirsin.

El yapımı olarak tasarlanan keçe kapı süsleri ve örgü kapı süsü de son yıllarda öne çıkan modeller arasında. Eğer sen, kapı süslerini sadece yılbaşı döneminde takmayı tercih edenlerdensen kozalak kapı süsü modellerinin asla modasının geçmeyeceğini de bilmeni isteriz. Bebekler için son yıllarda en çok tercih edilen kapı süsleri arasında ise kasnak kapı süsü modelleri bulunmakta.

Yeni Doğan ve Bebek Odaları için Kapı Süsü Nasıl Seçilir?


Yeni Doğan bebeklerin hastane odası süslemelerinin başında kapı süsü modelleri geliyor. Doğduğu hastane odasının kapısına asılan ve daha sonra eve götürülerek odasına yerleştirilen kapı süsü modası son hızıyla devam ediyor. Bu trend hem bebeğinin doğduğunu simgeler hem de misafirlerine hoş geldin demenin sıcak bir yolu aslında. Peki, yeni doğan ve bebek odası için kapı süsü nasıl seçilir biliyor musun? Hemen anlatalım; ilk dikkat etmen gereken şey bebeğinin odasının konsepti olmalı. Genelde erkek bebekler için mavi, kız bebekler için de pembe renkleri kullanılırdı. Fakat son yıllarda bu renkler yerine yıldız ve ay temalı kapı süsleri, kasnak kapı süsü modelleri, mavi otantik düş kapı süsü, baykuş, kedi ve çiçek figürlü kapı süsü modelleri tercih ediliyor. Renklerden bağımsız olarak hem kız hem de erkek bebekler için seçilebilen bu kapı süsleri doğmadan önce çocuğunun cinsiyetini öğrenmek istemeyen çiftler için de harika bir seçim oluyor. Keçe kapı süsü modelleri ve bulut kapı süsü ise son 10 yılın en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

Evine gelen misafirlerinin tarzını ilk görüşte anlamasını istersen senin için seçtiğimiz dekoratif kapı süsü çeşitlerini inceleyebilirsin. Eğer sen de kapının girişinden evinin içine kadar ev dekorunda iddialıysan kapı süsü modelleri ve fiyatları arasından bütçene en uygun olanları hemen satın al!