Zet Takı Bileklik

Kelepçe Bileklik

İddialı stillerin tercih etmekten asla çekinmeyeceği kelepçe bilezikler her tarza uygun modelleri ile Zet.com’da. Tasarım işi cuff bileklik modellerini hemen incele ve seçimini yap!

Detaylı Filtrele

71ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 2

Kelepçe Bilezik? Cuff Bileklik? Kelepçe Bileklik?


Kadınların vazgeçilmez aksesuarı bileklikler ince, kalın ve orta boylarda olmak üzere farklı model ve tasarımları ile dikkatlerimizi çekmeye devam ediyor. Son yılların öne çıkan modelleri ise kelepçe bilezikler.

Bir diğer adı cuff bileklik olan kelepçe bileklikler son yıllarda oldukça tercih edilen modellerin başında geliyor. Özellikle aynı modeli her iki kola da takmak birçok tasarımcının defilelerinde tercih etmesinden sonra sık sık kullanılmaya başlandı.

Özellikle gösterişli takı kullanmayı sevenler için harika bir seçim olan kelepçe bilezik modelleri doğru kombine edilirse günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir.

Kelepçe Bileklik Nasıl Kombine Edilir?


Eski Roma ya da Yunan kadınlarının ve hala Mısır’da tercih edilen kalın, büyük ve kolu saran kelepçe bilezik modellerini kombine ederken çok dikkatli seçimler yapmalısın. Çünkü doğru seçimi yapmadığın zaman bu kadar güçlü bir aksesuarın hakkını veremeyerek şıklığını bozabilirsin.

Taşlı veya taşsız modelleri ile giyeceğin kıyafete renk katacak olan kelepçe bilezik çeşitleri arasından taşlı kelepçe modellerini daha çok abiye kıyafetlerle ve tek kolda tercih etmelisin. Hatta gelinlikler ile de çok şık duran taşlı kelepçe bilezikler özellikle boynuna takı kullanmadığında daha hoş bir görünüm sergilemeni sağlar. Hatta derin V yaka gelinlik modelleri ile her iki kola takılan kelepçe bilezikleri öneriyoruz.

Taşsız ve tek renk olan modelleri ise her koluna birer tane fakat aynı modeli takma şartı ile kullanabilirsin. Özellikle roze olan renkleri her stile uyarken altın rengi kombine ederken o günkü kıyafetinin oldukça sade olmasına dikkat etmeni öneriyoruz.

Zincir ya da minik taşlı modelleri iş hayatında rahatlıkla tercih edebilirsin. Hatta şık bir bluz ile minik taşlı kelepçe bileziğin başka hiçbir takı takmasan bile tüm dikkatleri üzerinde toplamanı sağlar.

Bilekten neredeyse dirseğe kadar uzun olan modelleri ise en minimal tarzınla başka hiçbir takı kullanmadan sadece tek koluna takmanı öneriyoruz.

Tüm bu öneriler ışığında senin için seçtiğimiz kelepçe bilezik çeşitleri arasından kendi tarzına uygun olanları hemen incelemeye başla. En güzel kelepçe modelleri ve fiyatları arasından bütçene uygun olan tasarımları hemen aksesuarların arasında ekleyebilirsin.