Zet Takı Küpe

Nokta Küpe

Zarif ve göz yormayan bir küpe modeli olan nokta küpe çeşitleri en güzel tasarımları ile Zet.com’da. Her tarza uygun, farklı boyutta olan nokta küpe modellerini incelemeden seçimini yapma!

Detaylı Filtrele

106ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 2
Kadınların dış görünümlerine hava katan en önemli parçalar aksesuarlardır. En bilinen aksesuarların başında da takılar gelir. Takılar arasında en göze çarpan modeller hangisi diye düşünsek ilk aklımıza küpeler geliyor. Çünkü bir yüzük, kolye ya da bilezik ile dikkat çekebilirsin ama asıl havanı değiştirecek olan takı her zaman küpelerdir.

Küpeler kıyafetler ile daha da ön plana çıkar. Özellikle kıyafetinize şıklık ve zarafet katar. Tabii bu her küpe modeli için geçerli değildir. Her kıyafetin küpesi ise farklıdır. Özel bir gecede sallantılı kocaman avize küpeler garip karşılanmazken günlük kıyafet ile abartılı bir görünüm sergilersin. O nedenle küpe modelini mutlaka kıyafetine göre belirlemelisin.

Nokta Küpeler Hangi Kıyafetlerle Kombine Edilir?


Nokta küpe olarak adlandırdığımız küpeler, en miniğinden tüm kulağı kaplayan boyutta olabilir. Altın, gümüş, platin, altın kaplama ya da imitasyon çeşitleri vardır.

Minik küpeleri gün boyu rahatlıkla ve her kıyafet ile taşıyabilirsin. Özel toplantılarda, özel günlerde ya da çok şık bir akşam yemeğinde ise pırlanta nokta küpe ile oldukça şık bir görünüm yakalarsın.

Eğlenceli bir kişiliğin ve spor bir tarzın varsa ananas gibi meyve veya kuş, tavşan gibi hayvan figürlü nokta küpe modellerini tercih edebilirsin.

Özel gün ve gecelerin ise tek hakimi her zaman taşlı nokta küpelerdir. Pırlanta, zümrüt gibi her taş mubahtır.

Nokta Küpeler Hangi Saç modeli ile Yakışır?


Nokta küpe modellerine en çok yakışan saç modeli dalgalı ve açık bırakılmış saçlardır. Özellikle saçlarınızı kıpırdattığınızda belli belirsiz parlayan nokta küpeler size müthiş bir hava katar.

Kısa saçlı iseniz taşlı küpeler sizi daha elegan ve şık gösterir. Gündelik stilde ametist, akik ve kuvars gibi taşlara yönelim, gece içinse pırlanta, yakut gibi daha gösterişli taşları tercih edebilirisin.

Tüm bu önerilerimizi dikkate alarak kendi stiline uyan nokta küpe modellerini inceleyebilirsin. Stilin hakkında etrafındakilere ipucu verecek olacak nokta küpe çeşitleri ve fiyatlarını inceleyerek bütçene uygun olan modelleri hemen satın almalısın!