Yazmaya kıyamayacağınız el işi tasarımı not defterleri farklı renk ve desen kapları ile Zet.com’da. Not almaya keyif katmak için farklı model ve çeşitteki not defterlerini hemen incele!

Detaylı Filtrele

30ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 1

Şık ve Renkli Not Defteri Çeşitleri


Günlük koşuşturma ve yoğunlukta yapmanız gereken birçok şeyi atladığınız oluyor mu? Bu soruya hayır cevabını verecek çok az kişi olduğuna eminiz. Bazı şeyleri unutmamak ve hatırlamak için bazen de o anı hep yaşamak için not alırız. Peki sıkıcı post-it sayfalarına not alıp kaybetmek yerine birbirinden şık, desenli, renkli, eğlenceli ve ilginç not defterlerine not almaya ne dersiniz?

“Not aldığım defter o kadar da önemli değil imajımı sarsmaz.” diye düşünmeyin ve artık bırakın doktorların ya da dergilerin verdiği eşantiyon not defterlerini kullanmayı! Not aldığınız defter en az kullandığınız kalem kadar önemli olmalı. Üstelik bu yazmayı da keyifli kılar inanın bize. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey not defterini ebatlarını doğru seçmek olmalı. günlük kullanımlar için küçük ebatlar tercih ederken, daha uzun ömürlü notlarınız için büyük boyutlardaki not defterleri satın almalısınız.

Günlük kullanımlar için komik ve yaratıcı olanlar hem sıkıcı işlerinizi mutlu yapmanızı hem de not alırken eğlenmenizi sağlar. Bunun için havuç, çilek ya da üzüm gibi meyve şekilli not defterlerini öneriyoruz. Kış soğuğunda bile baharı sürekli çantasında taşımak isteyenler ise çiçek desenli not defterlerini tercih etmeli.

Son birkaç yıldır oldukça tercih edilen film karakterli not defterleri ya da kabında ünlü yüzlerin bulunduğu not defterlerinin de yazdıklarınıza keyif katacağına emin olabilirsiniz. Hobilerinizle bu tarz not defterlerini birleştirdiğinizde o not defterini kaybetmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Deri ve Ahşap Not Defterleri

Özel günleri, ya da sadece size özel anları paylaşmak içinse önerimiz deri not defterleri. Sadece size özel anları yazmayı tercih edeceklerinizi ise deri not defterlerine yazmanızı öneriyoruz. Deri not defterleri hem daha kişisel hem de asla sıkılmayacağınız bir üründür. Üstelik kabının ağırlığı ve tok oluşu ile çantanızdan çıkardığınızda şık ve modern bir ürün tercih ettiğiniz hemen göze çarpacaktır. Deri kullanmayı tercih etmeyenler için ahşap kaplı not defterleri öneriyoruz.

Tüm bu önerilerimiz göz önünde bulundurarak senin için seçtiğimiz en güzel not defteri modelleri ve fiyatları arasından sana uygun olanları inceleyebilir, farklı desen ve renkler arasından seçim yapabilirsiniz.