Zet Takı Bileklik

Pandora Bileklik

Son yılların modası kişiselleştirilebilir bilekliklerin öncüsü en güzel pandora bileklik modelleri Zet.com’da. Biriktirmesi ve kişiye özel olması nedeniyle özel anlarını ölümsüzleştiren pandora bileklik modelleri burada, hemen incele!

Detaylı Filtrele

5ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 1

Pandora Bileklik Nedir?


Pandora bileklik modelleri sanılanın aksine bütün bir bileklik değildir. Onu satın alırken başlangıçta sadece bir bileklik ve isteğe bağlı olarak bir ya da daha fazla charm adı verilen boncuk alınır. Charm kolye ucunu andıran ortası delikli, yılbaşı ağacı, roket, harf, kalp, fiyonk, taç, çiçek, tren, beyzbol topu gibi birbirinden farklı tarza hitap eden motiflerden oluşan figürlerdir. Bu charmları alarak bilekliğe geçirdiğinde pandora bilekliğini tasarlamış olursun.

Kişiye Özel Tasarım Harikası Pandora Bileklikler


Pandora bilekliklerin en güzel yanı onun sadece sana ait olmasıdır. Eğer hazır bir ürün almıyorsan asla bir benzeri daha yoktur. Çünkü her bir charmı kendin seçip alacaksın. Unutmak istemediğin anlarda, hayatını değerli kılan ve sana özel günlerde ya da yeni başlangıçlarda o güne özel sembollerden bir tanesini alarak özel tasarım bilekliğini tasarlamış olursun.

Özel Günlerde En Güzel Hediye Pandora Bileklik


Artık sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı ya da doğum günlerinde ne alacağım derdi bitiyor. Pandora bilekliklerin tek bir benzeri daha olmadığı için son yılların en çok tercih edilen hediyesi olması da cabası. Bir bileklik ve bir charm ile başlayarak hediye ettiğin kişi daha sonra onu kendi özel günlerine göre kişiselleştirebilir.

Bir Bileklikte Kaç Tane Charm Olmalı?


İşte bu tamamen senin zevkine göre değişir. Fakat önerimizi istersen bu sıradan bir bileklik olmadığı için sadece bir tane charmla başlamalısın. Diğerlerini zamanla senin için anlamlı olan özel günlerde satın alarak bileziğini tamamlamalısın. Çok fazla charm aldığında bilekliğin fazlasıyla şıngırdayacağını da bilmelisin.

Kimler Pandora Bileklik Almalı?


Şıklık hayatının doğal bir rutini olan herkes pandora bileklik takabilir. Özellikle modern şık tarzı olanlar ve takı takmayı sevenlerin bir numaralı aksesuarı olacak diyebiliriz. Maskülen giyim tarzı olan kadınlarda erkeksi duruşu yumuşatmak için pandora bileklik tercih edebilirler. Birden fazla charm olduğunda sesli bir bilekliğe dönüştüğü için dikkat çekmekten hoşlanmayan minimal kadınlara tavsiye etmiyoruz. Bir sportif giyinenlerde bu bileklik ile rahat edemeyebilirler ya da sadece özel günlerde takmalılar.

Sana özel seçtiğimiz pandora bileklik modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir, tarzına uygun olan modelleri aksesuar dolabına ekleyebilirsin.