Zet Aksesuar

Saç Aksesuarı

Saç tokasından taca, işlemeli tel tokalardan taç şapkalara kadar ister gündüz ister gece kullanabileceğin saç aksesuarları Zet.com’da.

Detaylı Filtrele

64ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 2

Saç Aksesuarları


Günlük hayatta kullanılan tel tokalardan işlemeli tokalara, özel günlerde kullanılan tüllü şapkalardan taşlı taçlara kadar kendine uygun olan modeli seçmeye hazır mısın? Saç aksesuarını seçmek tarzınla birebir ilgilidir.

Gösterişli bir stilin varsa abiye saç aksesuarları, taşlı tel tokalarını günlük hayatta rahatlıkla tercih edebilirsin. Özellikle taşlı tel tokalar ve taçlar sosyetik gençleri konu alan dizilerden sonra günlük kullanımda da rahatlıkla tercih edilir oldu.

Romantik stillerin tercihi ise hiç tartışmasız çiçekli saç aksesuarı modelleri olmalıdır. Çiçekli saç aksesuarları fiyatları çiçeğin yapay ya da gerçek olmasına ve el yapımı olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Özellikle düğün günleri çiçekli saç aksesuarı tercih etmeyi planlıyorsan ve evlendiğin mevsim canlı çiçek için uygun değilse yapay çiçeklerden tasarlanmış saç tarağı aksesuarını tercih etmeni öneriyoruz. Duvak takmayı planlamayan veya sadece nikah yapmayı düşünen gelin adayları ise şapkalı taç modellerini ya da tüllü taç modellerini tercih etmeliler.

Saç Aksesuarı Nasıl Takılır?

Saç aksesuarı nasıl takılır sorusuna ise aksesuar modelinize göre değişiklik gösterir cevabını vereceğiz. Geçtiğimiz yıllarda oldukça moda olan alına takılan taşlı saç aksesuarları modelleri 2016 yılında da devam ediyor. Bu tarz 20’li yılların saç modellerine de gönderme yapıyor. Bu tarzı benimsiyorsan ve bir aksesuar kullanmayı planlıyorsan elbise modelini de püsküllü ve kısa modellerden seçmelisin. Özellikle kısa saçta oldukça şık duran alına takılan saç aksesuarı modellerine sahip olmak isteyenler gümüş saç aksesuarı renginde olanını seçmeliler. Bunun nedeni altın ve rose modelleri modası geçebilir fakat gümüş saç aksesuarı her daim kullanılır.

Aksesuarlı saç tokası modellerinden en fazla seçenek ise tel tokanın üzerine kondurulan kalpli, çiçekli, vintage dokumalı ve çok detaylı zincir tokalarda bulunuyor. Bu modellerin en fazla yakıştığı saç modeli ise yarım toplanmış saç modelleridir. Günlük hayatta prenses modeli saçı da denilen bu saç modeli tokayı da en güzel gösteren saç modelidir. Taraklı saç aksesuarı modellerini en güzel gösteren saç modeli ise topuz modelleridir.

Artık saç aksesuarı nereden alınır diye düşünmene gerek kalmadı! Senin için hazırladığımız bu önerileri dikkate alarak tarzına uygun saç aksesuarı modelleri ve fiyatları arasından bütçene uygun olan modelleri saçına kondurabilirsin.