Zet Aksesuar Çanta

Sırt Çantası

Sezonun en çok tercih edilen çanta modelleri arasında olan sırt çantaları Zet.com’da. İhtiyacın olan her şeyi tek bir çantaya sığdırabileceğin birbirinden farklı tasarım ve marka sırt çantası modelleri ve fiyatları burada!

Detaylı Filtrele

141ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 3

Sırt Çantası Modelleri


Gün içinde ihtiyacın olan her şeyi tek bir çantaya sığdırabilme özelliğine sahip olan sırt çantası modelleri son iki senenin en moda aksesuarı. Sen de bu fırsatı değerlendir ve erkeklerin tekelinde olan sırt çantalarından kendi tarzına uygun olanını seç ve hemen kullanmaya başla!

Farklı boy ve tasarımları ile her tarza uygun bir model olan sırt çantaları 2016 yılında da çanta aksesuarı olarak en fazla tercih edilen model oldu. Eski zamanlarda spor çantası ya da seyahat çantası olarak bilinen sırt çantaları; günümüzde spor giyimin günlük hayata ve iş yaşamına sıçramasıyla vazgeçilmez bir aksesuara dönüştü.

Sırt Çantası Seçimi

Sırt çantası seçimi nasıl olmalı diyorsan seçim yaparken unisex bir model mi daha kadınsı bir model mi tercih edeceğine karar vermelisin. Hem seyahat hem de günlük koşuşturmanda kurtarıcı görev üstlenmesini istiyorsan unisex modelleri tercih etmelisin. Bu modeli erkek arkadaşında rahatlıkla kullanabileceği için ona hediye almış gibi yaparak kendini ödüllendirebilirsin. Risksiz ve modası asla geçmeyecek bir sırt çantası modeli içinse deri detayların olduğu bir tasarım tercih etmelisin.

Şık ve zarif sırt çantası modelleri için sert kalıplı koyu tonlardaki modelleri inceleyebilirsin. Sırt çantası ile seyahat yapmayı tercih edenlerdensen büyük boy sırt çantalarından vazgeçmeni önermiyoruz.

Sırt çantaları, sadece spor yaparken tercih edeceğin bir aksesuarsa bez modeller senin tarzına daha uygun olacaktır. Minimal detaylardan hoşlanıyorsan bez, denim ve hasır modellerden tasarlanan sırt çantalarını deneyebilirsin. Gösterişli ve iddialı sırt çantası modelleri arasından koyu tonlarda deri veya baskılı modellerden tercih etmeni öneriyoruz.

Sırt çantasının tasarımı sana özel ve anlamlı olmasını istiyorsan ise mesaj içerikli ve baskılı modellerden seçim yapmalısın.

Hangi modeli seçersen seç sırt çantası ile her zaman trendleri yakalamış görünmen mümkün.

Uygun fiyat ve sırt çantası fırsatları için her renk ve modeldeki sırt çantalarını detaylı incelemeden seçimini yapmamalısın. Bütçene uygun bir sırt çantası modeli mutlaka vardır.