Zet Giyim Ayakkabı

Spor Ayakkabı

Rahatlığın sembolü spor ayakkabılar artık sadece spor salonların hapsedilmiyor. Günlük hayatta ve özel günlerde tercih edeceğiniz her tarz ve model çeşitliliği ile spor ayakkabılar Zet.com’da. Hemen inceleyin!

Detaylı Filtrele

33ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 1

Spor Ayakkabı Modelleri


Giyinme adabı ve kuralları kalkalı çok oldu! Eskiden spor ayakkabı denince spor salonları, yürüyüş parkurları aklımıza gelirken şimdi spor ayakkabı spor, iş hayatı, günlük yaşam alanlarında da kullanılmaya başlandı. Üstelik rahat bir ayakkabı giymenin keyfiyle, trendleri yakalamanın keyfi birleşince spor ayakkabı giymekten vazgeçmek imkansız hale geldi. Böylece spor ayakkabı nerede giyilir sorusunun cevabı da istediğin her yer olarak belirlenmiş oldu.

Spor Ayakkabı Alırken Nerele Dikkat Etmeliyim?

İlk başta önem vermeniz gereken şey ayağınız ile uyumlu olması. Sakın bu her ayakkabı için geçerli demeyin. Topuklu ayakkabı rahatsız bile olsa giydiğinizde bambaşka bir havaya büründüğünüz için rahatsızlığı katlanılabilir fakat spor ayakkabılar rahatlığı ile öne çıktığı için ayağınıza uygun olmazsa yaşayacağınız sıkıntı topuklu ayakkabıdan fazla hissedilir.

İkinci olarak ise spor ayakkabı kombini geliyor. Evet her yerde ve alanda giyebiliyor olsak da üzerinizdekiler ile uyumuna da dikkat etmek gerekiyor. Spor yaparken spor ayakkabıların özelliklerine göre satın almalısınız. Bu da mutlaka yaptığınız sporun özellikleri ile uyumlu olması gerektiği anlamına geliyor. Günlük hayatta ise daha modern ve şık spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Tam olarak 3 sezondur en çok öne çıkan spor ayakkabı rengi beyaz. O nedenle trendleri takip ediyorsanız mutlaka beyaz bir spor ayakkabı satın almalısınız.

Spor Ayakkabı Modası

Şık bir tarzınız varsa spor ayakkabı seçimi 2015 yılından itibaren sizin için daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle spor ayakkabı aksesuarları arasına boncuk, taş girdiğinden beri bu tarz ayakkabılar trendler arasına girdi. Renkli spor ayakkabı modelleri ise sadece beyaz ayakkabı modeline takılı kalmak istemeyen ve düşmanının da dikkatini çekmek isteyenlere öneriyoruz.

Standart modeller arasında kalmak istemeyen ve daha farklı arayışlar içerisinde olanlar ise mutlaka tasarımcıların ürettiği spor ayakkabı modellerini incelemeli. Özellikle kuşlu, çizgi film karakterli, ünlü bir ressamın eserinden esinlenilmiş modeller 2016 yılında oldukça öne çıkıyor.

Sizin için önerdiğimiz tüm bu modelleri inceleyebilir farklı model ve çeşitleri inceleyerek seçimini yapabilirsin. Tasarımcı spor ayakkabı modelleri ve fiyatları arasından tarzına uygun bayan ve erkek modelini dolabına ekleyebilirsin.