Zet Mobil Aksesuar Kılıf

Tablet Kılıfı

Hem koruyucu özelliği olan hem de şıklık katan tablet kılıfları en güzel model ve çeşitleriyle Zet.com’da. Her boya ve stile uygun farklı model ve renk seçeneklerini incelemeden seçimini yapma!

Detaylı Filtrele

13ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
Cihaz Tipi
/ 1
Tabletinizin markası kadar ona giydirdiğiniz kılıfta dikkat çeker. Günümüzde oldukça farklı model çeşidi olan tablet kılıfları seçerken hem bütçenize uygun hem de tarzınıza uygun modelleri arasından seçim yapmaya özen göstermelisiniz.

Tablet Kılıfı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?


Çeşit çeşit tablet kılıfları arasından her tablet modelinin kendi tasarladığı kılıfları mı yoksa daha çok dikkat çeken kılıfları arasından mı seçeceğine karar vermelisin.

Seçtiğin kılıf clutch çanta biçiminde mi olacak yoksa tabletine her zaman takılı olan kılıflardan mı olacak? Bu seçime özellikle dikkat etmeni öneriyoruz. Çünkü her zaman takılı olan kılıfları tercih edersen fotoğraf çekme alanındaki boşluğun tam olmasına dikkat etmelisin.

Ayrıca çizilmeye ve çarpmaya karşı dayanıklı olmasına da dikkat etmelisin. Bir diğer dikkat etmen gereken unsur ise tabletini ne kadar kalınlaştıracağı olmalı.

Tabletinle sürekli kullanmayacak sadece çantada taşırken ya da bir yere götürürken kullanacağın modelleri seçmekte ise özgürsün. Son dönemlerde en çok tercih edilen modeller deri tablet kılıfları oldu. Hem kullanışı daha uzun ömürlü hem de daha şık bir görünümü olduğu için sen de deri tablet kılıfı modelleri arasında bir tane seçebilirsin.

Deri sana göre değilse desenli, keçe veya üzeri detaylı tablet kılıfları da çok hoş bir tercih olabilir. Bu seçimi yaparken tabletinin kılıfa tam uyum gösterdiğinden emin olmalısın.

Tüm bu öneriler ışığında senin için seçtiğimiz en güzel tablet kılıfı modelleri arasından farklı stilde olanları inceleyebilir, tasarımcıların tablet kılıfı modelleri ve fiyatları arasından sana uygun olan modelleri satın alabilirsin.