miniartshop

Orjinal Suluboya Resimler. Herbiri Özel Tasarım Resimler. Ev, Ofis, Çocuk odası, Mutfak, Banyo ve İç Mekan Dekorasyonu İçin Orjinal Resimler.

Orjinal Suluboya Resimler. Herbiri Özel Tasarım Resimler. Ev, Ofis, Çocuk odası, Mutfak, Banyo ve İç Mekan Dekorasyonu İçin Orjinal Resimler.

Ben Emel Demirbağ. Zet.com'da SuArt adlı dükkanın sahibiyim. Bir Anadolu şehri olan Karamanlıyım. Yaz dönemini İstanbul'da geçiriyorum.Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunuyum. Resim benim ilk aşkım. Ve hala en büyük aşkım :)

Şu anda bir özel lisede Görsel Sanatlar öğretmenliği yapıyorum. Resim çalışmalarımı 8. Renk adını verdiğim atölyemde sürdürüyorum. Atölyeye gelen öğrencilerimle de bu heyecanı hep birlikte yaşıyoruz. Resimlerimde sulu boya kullanıyorum. Başka tekniklerle de resim yapıyorum ancak sulu boyanın sadeliği ve akıcılığı beni içine çekiyor sanki. Renklerle oynamayı seviyorum belkide ! 

Sulu boyanın yumuşak ve sade renkleri beni çok etkiliyor. Kağıdın üzerindeki bıraktığı doku ve renkler  hayal dünyamın kapılarını aralıyor ve içinde  ne varsa resimlerime onları yansıtıyorum. !!!! Resimlerimde konu genellikle doğa ve ağaç. Ağaç bizim Türk kültüründe de önemli bir yere sahip. Bir çok inanışta ve kilimlerimizdeki motiflerde ağaç figürüne rastlarız. Doğanın ve ağacın canlılığı kağıda aktardığım renklere de hayat veriyor ve canlandırıyor. Benimde ilham kaynağım bu güzellikler ! Herkes bu güzelliklerin kıymetini bilmeli bence. Yaşadığımız alanların giderek soyutlaştığının ve beton yığınına dönüştüğümüzün farkına varamıyoruz malesef. 

Resimlerim genellikle küçük boyutlarda minimalist eserler. Bu küçük resimlede kocaman bir dünya var aslında. 

Yurtdışına satış yaptığım alışveriş siteleri vardı ancak yurt içi satış yapamıyordum. Zet.com beni yurt içinde de satış yapabilmeme imkanı sağladı. Resimlerim bir çok alıcıya ulaştı ve çok sevildi. Bunun için Zet.com a çok teşekkür ediyorum. Burası kocaman bir aile ve ben burada olmaktan gerçekten çok mutluyum.