sinemsstore

Dream House Sinemsstore 2014 yılında doğdu.Önceleri sadece hayal ediyordu .Şimdi herkesle paylaşacak kadar büyüdü .Ürünlerim halen cocuk kalanlara hitap etmektedir. Dikkat yüksek...

Dream House Sinemsstore 2014 yılında doğdu.Önceleri sadece hayal ediyordu .Şimdi herkesle paylaşacak kadar büyüdü .Ürünlerim halen cocuk kalanlara hitap etmektedir. Dikkat yüksek pozitif enerji yüklüdür

Merhaba, adım Sinem Akın. Zet.com'da Sinemsstore adlı dükkanın sahibiyim. Kocaeli'nde yaşamaktayım. İşlerimi evden idare ediyorum.Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümü mezunuyum. 11 yıl Sigorta sektöründe çalıştıktan sonra benim ve çevrem için oldukça radikal bir kararla işten ayrıldım. 

Ürünlerimde daha çok sade ve orjinal olmaya özen gösteriyorum.

Oğlumun doğumundan sonra içimdeki birşeyler yapmalıyım güdüsüne karşı koyamadım. Pek çok hobi ile ilgilendim(Pastacılık, Amigurumi, Keçe,Sabun). Ama hiçbiri bana göre değildi. 2014 yılında Sinemsstore adı altında polimer kil kullanarak kişiye özel takılar, doğum günü ve özel günler için hediyelikler tasarlamaktayım. Ürünlerim kişiye özel tasarımlar olması nedeniyle birbirinden farklı. Müşterilerim ürünlerimi eğlenceli bulmakta.

2014 yılından beri zet.com ailesindeyim. Çok düzgün çalışan sistemleri, kampanyaları, tasarımcılarına verdikleri değer ve müşteri odaklı olmaları nedeniyle bu platformun içinde olmaktan oldukça mutluyum.