verydery

2013 yılından beri naturel gerçek yağlı deri (Dana, Crazy ve Pull-up) malzeme ile kişiselleştirilebilir, minimal ve fonksiyonel ürünler (cüzdan, kartlık, defter kabı, kalemlik,...

2013 yılından beri naturel gerçek yağlı deri (Dana, Crazy ve Pull-up) malzeme ile kişiselleştirilebilir, minimal ve fonksiyonel ürünler (cüzdan, kartlık, defter kabı, kalemlik, çanta, anahtarlık, vb.) tasarlayarak üretmekteyim. Kendi atölyemde geleneksel yöntemlerle tek olarak çalışıyorum ve üretimde en önem verdiğim husus işçilik kalitesi. Doğal malzeme olan deri ile astar, karton vb. sentetik sanayi ürünü kullanmadan ürettiğim ürünlere yaşam boyu kullanım garantisi de veriyorum. Ürünleri tasarlarken fonksiyonelliği daima önceliğim oluyor ve kendim kullanıp testini yapmadan son kullanıcıya sunmuyorum. Ürünlerimi tercih edip kullananların memnuniyeti ve olumlu geri dönüşleri beni motive ederken, yaptığım işi geliştirerek devam etmem için de heveslendiriyor.

Merhabalar ismim Burak Üçer VeryDery adlı dükkanın sahibiyim. Yedi göbek İstanbulluyum :)  Atölyemde VeryDery markası ile  geleneksel yöntemlerle kişisel aksesuarlar (çanta, cüzdan, kartlık, anahtarlık vs.)  üretmekteyim. 

Tamamen merak ve ilgi sonucu başladığım bu hobimi şu an profesyonel olarak devam ettirmekteyim. Bu işin eğitimini  almamış olmama rağmen, tamamen merak ve internet sayesinde denemeler yaparak öğrenerek geliştirdim. (Biraz da yetenek vardı sanırım :) Bitkisel tabaklanmış hakiki deriden imal ettiğim ürünleri, günlük kullanımın gerektirdiği fonksiyonellikte ve minimal formda tasarlarken derinin ve ürünün şıklığını vurgulamaya gayret ediyor, makine kullanmadan tamamen geleneksel yöntemlerle elde kesip yine el ile dikiyorum.Tabaka halindeki derinin işlenmesi, ürün haline gelmesi, finisaj işlemi ve son olarak kutu/paket aşamaları dâhil atölyemde gerçekleşiyor.  

Ürünlerimin fiyatlarının makul oluşu  ve kullanım kolaylıklarının yanı sıra şık görünümleri sanıyorum ki en çok beğenilen özellikleri.

Bu işe başlamamdan bugüne çok uzun bir süre geçmemesine rağmen ürünler tüketici ile buluşmaya başladı. Ürünlerimin fiyatlarının makul oluşu  ve kullanım kolaylıklarının yanı sıra şık görünümleri sanıyorum ki en çok beğenilen özellikleri. İlk günkü heyecanım siz müşterilerimin beğenisi ile artarak büyümekte.Teşekkürler...