Zet Mobil Aksesuar Kılıf

Telefon Kılıfı

Telefonların özelliklerine, rengine, modeline ve boyutuna göre istediğim modeli aldım deseniz bile üreticilerin tasarımları kadar size özel. Cep telefonunuzu kişiselleştirmenin yolu telefon kılıflarından geçiyor. En güzel, farklı ve modern telefon kılıfl

Detaylı Filtrele

8ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
Cihaz Tipi
/ 1

Telefon Kılıfları


Geçmişte telefonların ya kendinden kapakları olurdu ya da telefonları kılıfsız kullanırdık. Telefon kılıfları hayatımıza telefon boyutlarının büyümesiyle girdi. Eskiden ihtiyacımız olmayan kılıflar şimdi farklı çeşit ve modelleri ile beğenimize sunuluyor. Günümüzde oldukça büyük telefonlar moda olduğu için en fazla öne çıkanlar cüzdanlı telefon kılıfları oldu. Bu kılıflar telefonun ön camını korurken stilinize şık bir görünüm de katacaktır.

Kapaklı kılıfları sevmeyenler birbirinden farklı tasarımın bulunduğu telefonun sadece arkasına takılan koruyucu telefon kılıfı modelleri inceleyebilirsiniz. Minimal tarzı olanlara tek renk ve desendeki kılıfları öneriyoruz. Daha renkli kişilere ise desenli modelleri, modayı takip edenlere ise üzerinde şekiller, renkli karakterler, geometrik şekillerin olduğu kılıfları önerirken, gezmeyi sevenlere de ülkelerin simgelerinin bulunduğu telefon kılıflarını tavsiye ediyoruz.

Telefon kılıfı alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında aldığınız kılıfın telefonunuz ile uyumlu olup olmaması geliyor. Her ne kadar telefonun kılıfının rengi çok güzel, modeli harika ve modern olsa da eğer telefonunuzun modeli ile uyumlu değilse cep telefonunuza zarar vereceği kesindir. O nedenle telefon kılıfı seçerken telefonun modeli ne ise birebir o modele uygun kılıf almanızı öneriyoruz.

Fakat telefon kılıfı alırken aldığınız koruyucunun sadece telefonunuz için olmadığını bilmelisiniz. Çünkü telefon kılıfları ilk görüşte stilinizi de yansıtmanıza da yardımcı olur.

Senin için önerdiğimiz modelleri dikkate alarak seçim yapmalısın. Telefonunun ebatlarına göre farklı tasarımdaki telefon kılıfı çeşidi ve fiyatları arasından sana uygun bir model bulacaksın.