Zet Takı Kolye

Yaka Kolye

En sade kıyafeti bile bir anda özel bir parçaya dönüştüren yaka kolye modelleri Zet.com’da. Her yaşa uygun model ve tasarımları hemen incele, rahatlığı sen de keşfet!

Detaylı Filtrele

89ürün

Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Materyal
Renk
Stil
Özel gün/sezon ürünü
/ 2
Son dönemlerin olmazsa olmazı “collar necklace” adı verilen yaka kolyeleri kullanmak biraz cesaret istiyor. Çünkü seçtiğin yaka modeli seni bir anda çok şık da yapabilir, çok rüküş de... O nedenle sana vereceğimiz önerileri okuyarak seçim yapmalısın.

İlkokula giderken önlüklerin üzerine takılan yakaların günümüzün modasına katkı sağlayacağını bileseydik hepimiz o yakaları saklardık. Saklamayanlar içinse en güzel tasarımların bulunduğu yaka modellerini incelemen önce birkaç tüyo vereceğiz.

Yaka Kolyeler Nasıl Kombine Edilir?

Basit bir kıyafete kombine edeceğiniz yaka kolyesi ile bir anda havanızı değiştirebilirsiniz. Örneğin jean üzerine tercih ettiğiniz bisiklet yaka tişört kombininiz üzerine tişörtünüzün renginde dantel yaka kolye modeli ile bir anda romantik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Açık yaka bir bluz üzerine ise taşlı yaka kolye taktığınızda gündüz babetle gece ise şık bir topuklu ayakkabı ile aynı gün iki farklı görünüm yakalayabilirsiniz.

Gömlek üzerine tercih edeceğiniz yaka kolyeyi kullanırken ise mutlaka gömleğinizin düğmelerinin sonuna kadar bağlı olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece maskülen bir şıklık yaratmış olursunuz. Çok sivri yakalı bir gömlek ile tercih edecekseniz yaka kolyeniz mutlaka bebe yaka kolye modelleri arasından seçmelisiniz. Böylece duruşu yumuşatabilirsiniz.

Yaka kolyeler sadece gömlek ve tişörtler ile değil elbiseler ile de çok şık olur. Özellikle bisiklet yaka sade bir elbiseyi hareketlendirmek için metal taşlı yaka modeli ya da kumaş payetli yaka modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Yazın ise straplez bir bluzun üzerine takacağınız yaka kolye sizi bambaşka bir havaya sokacaktır. Fakat bu seçim boyunu biraz kısa göstereceği için özellikle uzun boyunlu olanlara, saçlarını toplayarak tercih etmelerini öneriyoruz.

Senin için hazırladığımız bu önerileri dikkate alarak yaka formunda oluşturulmuş yaka kolye çeşitleri arasından tarzına uygun olanları gardırobuna eklemelisin. Yaka kolye modelleri ve fiyatlarını hemen inceleyerek seçimi yapabilirsin.